Facebook Twitter
  • 2,350 Ders
  • 361,585 Üye
  • 22,055,312 Soru indirilme

SAK203U - SAĞLIK KURUMLARINDA OPERASYON YÖNETİMİ

Sağlık Kurumlarında Operasyon Yönetimi Çıkmış Sınav Soruları ve Cevap Anahtarı

Açıköğretim Sağlık Kurumlarında Operasyon Yönetimi dersi sınavlarına ait soruları ve cevapları sınav dönemlerine göre ayrılmış olarak aşağıda bulabilirsiniz. Dersin ara sınav, dönem sonu sınavı ve tek ders sınavlarına ait çıkmış sorular ve cevaplarını bilgisayarınıza indirmek isterseniz ".PDF" dökümanı olarak aşağıda yer almaktadır.

Toplu Cevap Anahtarı :

Sağlık Kurumlarında Operasyon Yönetimi dersinin açıköğretim sisteminde kodu "SAK203U" dır. Bu kodu kullanarak aşağıda .PDF dosyası olarak yer alan toplu cevap anahtarından soruların cevaplarına ulaşabilirsiniz.


Özet Cevap Anahtarı :

Sağlık Kurumlarında Operasyon Yönetimi dersi cevaplarını toplu cevap anahtarından bulmanın zor olması nedeni ile özel olarak hazırladığımız Özet Cevap Anahtarı sayfasını da kontrol etmenizi tavsiye ederiz.


Ders Destek Sayfası :

Ayrıca Sağlık Kurumlarında Operasyon Yönetimi dersi ile ilgil her türlü sorularınızı sorabileceğiniz destek sayfalarımızı ziyaret edebilir, soru-cevaplarınızı diğer öğrenci arkadaşlarımız ile paylaşabilirsiniz. Destek sayfalarının sizlerden gelecek pratik bilgiler-ünite soru-cevapları ile derse özel bilgi bankası olmasını arzulamaktayız.


Sağlık Kurumlarında Operasyon Yönetimi dersi çıkmış sorular ve cevapları aşağıda yer almaktadır.

2014-15

SINAV DÖNEMİÇIKMIŞ SORUCEVAP ANAHTARI
Güz-Finalİndirİndir

2013-14

SINAV DÖNEMİÇIKMIŞ SORUCEVAP ANAHTARI
Tek-Dersİndirİndir
Güz-Finalİndirİndir
Güz-Arasınavİndirİndir

2012-13

SINAV DÖNEMİÇIKMIŞ SORUCEVAP ANAHTARI
Tek-Dersİndirİndir
Güz-Finalİndirİndir
Güz-Arasınavİndirİndir

Video Dersler