:
Açıköğretim Atatürk İlkeleri Ve İnkılap Tarihi I Ders Notu / Ders Kitabı Facebook Twitter
  • 2,350 Ders
  • 345,680 Üye
  • 22,056,462 Soru indirilme

Ders Kitabı

Açıköğretim Fakültesi, öğrencilerin ders ile ilgili ihtiyaçlarını karşılamak için değişik birçok materyali öğrencilerine sunmaya çalışmaktadır. Bu çalışmalar kapsamında ders kitapları, ders videoları, sesli kitaplar, canlı ders konu anlatımları gibi birçok farklı seçeneği ortaya çıkaran fakülte öncelikli olarak bütün ders kitaplarını tamamlamış ve öğrencilerin kullanımına sunmuştur.

Açıköğretim Atatürk İlkeleri Ve İnkılap Tarihi I ders kitabını kullanmak isteyen öğrenciler, bu kitaplarını ders kayıt dönemlerinde açıköğretim bürolarından ücretsiz olarak alabilecekleri gibi bu kitapları bilgisayar ortamında kullanmak isteyen öğrenciler için ise kitaplar PDF formatında fakülte tarafından e-öğrenme sisteminde yayınlanmaktadır.

HedefAÖF olarak bizler de bu dersin kitabını sistemizde Atatürk İlkeleri Ve İnkılap Tarihi I dersi başlığının altında bulunan "Ders Kitabı" bölümüne eklemiş bulunmaktayız. İhtiyacınız olan ders kitabı bilgisayarınızda herhangi bir programa ihtiyaç olmadan Google Document Viewer ortamında sitemizde yayınlamaktadır. Ders kitabını görüntülemede herhangi bir sorun oluşması durumuda ayrıca buraya Tıklayarak kitabı sitemiz dışında incelemeniz mümkündür.

Ders kitabını PDF formatında bilgisayarınıza indirmek için kitabın altında bulunan linke tıklamanız yeterlidir.

(PDF formatında bulunan ders kitabını açabilmeniz için bilgisayarınızda Acrobat Reader programının bulunması gerekmektedir. Acrobat Reader indirmek için buraya tıklayınız.)
Ders Kitabını bilgisayarınıza indirmek için TIKLAYINIZ.

Yorumlar  

#1 0 emre 08-08-2015 20:36
Bu kitapların yayınlaması yasak değil mi? Normal aöf kayıtlı üyeler siteden bakabilirler diye biliyorum.
Alıntı

Yorum ekle

Güvenlik kodu Yenile